НОВИНИ
09.10.2011
Одним з пріоритетних напрямів в організації освітньої роботи ДНЗ № 85 є формування у дітей дошкільного віку здоров'я збережувальної поведінки. Тому систематично планується та організовується робота у секторі « Безпечне довкілля», автомобільному містечку, під час режимних процесів та організованої освітньої діяльності з ПДР, ППБ, ОБЖД.
детальніше »
27.05.2011
Наш дошкільний заклад відвідують талановиті діти, ними пишаються батьки та педагоги. Але окремої уваги потребують таланти батьків наших вихованців, які приймають участь у конкурсах, вікторинах, фестивалях акціях, демонструючи свою обізнаність, вміння, літературні таланти. Саме літературні таланти представники родин та педагоги мали можливість продемонструвати під час Літературного фестивалю авторських казок на тематику запобігання травматизму дітей.
детальніше »
26.04.2011
Сонце в небі і зоряна ніч солов'їна – Моя Україна.
Мамина пісня і мамина тиха сльозина – Моя Україна.
Батькове слово і врода небесна калини – Це моя Україна.
Слово молитви і лагідний усміх дитини – Моя Україна.
детальніше »
28.03.2011
Батьки вихованців ДНЗ № 85 «Перші сходинки» виступають в ролі арт – терапевтів під час організації виставки «Весна в моїй душі».
детальніше »
15.03.2011
В березні 2011 року окрім свята настання весни відбулась ще й така радісна подія, як зустріч вихователів старших груп та вчителів - логопедів на майстер – класі, присвяченому висвітленню питань розвитку дитячого мовлення та організації корекційної роботи з дошкільнятами з метою попередження та усунення мовних недоліків (особливо в образі портрета дошкільника перед вступом до школи).
детальніше »