НОВИНИ
29.12.2015
Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.
детальніше »

18.11.2015
Ранній вік є найбільш відповідальним періодом життя людини, коли формуються найбільш фундаментальні здібності, що визначають подальший розвиток людини. 
детальніше »
08.11.2015
З метою підвищення якості навчально-виховної роботи з фізичного виховання, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи з дітьми старшого дошкільного віку, 21 жовтня в дошкільному навчальному закладі № 85 проведено спортивні змагання «Перші кроки».

 
детальніше »

01.09.2015
Пройде чимало років, але це свято горітиме у дитячих спогадах. Тож прийміть найщиріші вітання шановні діти, батьки, бабусі, дідусі, колеги. Бажаємо Вам успіхів, наснаги, взаєморозуміння, нових відкриттів.
детальніше »
31.08.2015
З 11.05. по 15.05. 2015 року педагогічний колектив організував Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.
детальніше »