НОВИНИ
02.06.2016
В дошкільному навчальному закладі №85 відбулося чудове свято день народження Києва. 
детальніше »
19.05.2016
17 - 19 травня  у  дошкільному навчальному закладі № 85 відбулося свято прощання з дитсадком .Участь у даному заході взяли вихователі, випускники закладу та їх батьки.
детальніше »
14.01.2016
Святкування Щедрого вечора походить від стародавнього, ймовірно, дохристиянського звичаю.
детальніше »
29.12.2015
Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.
детальніше »

18.11.2015
Ранній вік є найбільш відповідальним періодом життя людини, коли формуються найбільш фундаментальні здібності, що визначають подальший розвиток людини. 
детальніше »