НОВИНИ
15.03.2011
В березні 2011 року окрім свята настання весни відбулась ще й така радісна подія, як зустріч вихователів старших груп та вчителів - логопедів на майстер – класі, присвяченому висвітленню питань розвитку дитячого мовлення та організації корекційної роботи з дошкільнятами з метою попередження та усунення мовних недоліків (особливо в образі портрета дошкільника перед вступом до школи).
детальніше »
24.12.2010
Наш садочок відвідують надзвичайно талановиті діти, разом з батьками та вихователями вони створили справжню зимову казку , яка представлена на виставці «зимові фантазії».
Колектив ДНЗ № 85 « Перші сходинки » від щирого серця вітає всіх малят та дорослих з
Новим 2011 Роком та Різдвом Христовим !!!
детальніше »
23.12.2010
23 листопада 2010 року, адміністрацією та педагогами ДНЗ № 85 було організовано інтерактивну форму роботи з дітьми старшого дошкільного віку КВК під гаслом «Землю прикрашає сонце, а людину – праця».
детальніше »
21.10.2010
27 жовтня 2010 року відбувся  "Педагогічний вернісаж". Педагоги ДНЗ №85 "Перші сходинки" представили збірку авторських казок "Казкові перлинки для кожної дитинки".
детальніше »
23.09.2010
23 вересня 2010 року на базі дошкільної установи «Перші сходинки» організовано методичне об'єднання вихователів старших груп . Тема зустрічі: «Форми організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку».
детальніше »
13.09.2010
  З кожним роком ростуть і стають кращими наші міста. З'являються сучасні широкі і красиві магістралі, вулиці, площі, проспекти, а на них збільшується кількість машин і пішоходів. Серед пішоходів, звичайно, і діти.
детальніше »
01.01.1970
В дошкільному навчальному закладі відбувся святковий ранок присвячений святкуванню 8 березня. 
детальніше »

                       Ходить осінь по садах

                                                              Ходить усміхається

                                                              Ніби в казці швидко так

                                                              Кольори міняються

 Під таким гаслом пройшло свято Осені у закладі дошкільної освіти № 85 «Перші сходинки». Усі дітки із задоволенням співали пісні, розповідали віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів та фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

 


детальніше »

«« на початок« попередня  3 | 4 | 5 наступна »на останню »»