НОВИНИ
01.10.2017
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від

людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до

своєї справи.
детальніше »

15.04.2017

Великдень - велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного навчального закладу, вчить всіх традицій святкування "Великодня".


детальніше »
29.03.2017
17 березня 2017 року в ДНЗ №85 для дітей з порушенням мовлення було проведено школу педагогічної майстерності для логопедів на тему : «Сучасний підхід до подолання мовленнєвих порушень».
детальніше »
31.01.2017
17 січня 2017 року в нашому закладі, традиційно проводилась зимова розвага,присвячена святкуванню Старого Нового Року у народному стилі. Такий формат проведення заходу, дає змогу дітям ознайомитися з народними зимовими обрядами: "водіння Кози", колядування, щедрування, а також навчитися водити давні хороводи і танцювати традиційні народні таночки та співати.
детальніше »
18.10.2016
Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для батьків.
детальніше »
03.10.2016
Вітання до Дня працівників освіти від голови Святошинської районної державної адміністрації  Володимира Каретко
детальніше »
28.09.2016
Привітання для працівників дошкільних навчальних закладів від голови Святошинської районної державної адміністрації
детальніше »
02.06.2016
В дошкільному навчальному закладі №85 відбулося чудове свято день народження Києва. 
детальніше »
19.05.2016
17 - 19 травня  у  дошкільному навчальному закладі № 85 відбулося свято прощання з дитсадком .Участь у даному заході взяли вихователі, випускники закладу та їх батьки.
детальніше »
14.01.2016
Святкування Щедрого вечора походить від стародавнього, ймовірно, дохристиянського звичаю.
детальніше »
29.12.2015
Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.
детальніше »

18.11.2015
Ранній вік є найбільш відповідальним періодом життя людини, коли формуються найбільш фундаментальні здібності, що визначають подальший розвиток людини. 
детальніше »
08.11.2015
З метою підвищення якості навчально-виховної роботи з фізичного виховання, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи з дітьми старшого дошкільного віку, 21 жовтня в дошкільному навчальному закладі № 85 проведено спортивні змагання «Перші кроки».

 
детальніше »

01.09.2015
Пройде чимало років, але це свято горітиме у дитячих спогадах. Тож прийміть найщиріші вітання шановні діти, батьки, бабусі, дідусі, колеги. Бажаємо Вам успіхів, наснаги, взаєморозуміння, нових відкриттів.
детальніше »