Розвиток логічного мислення у дітей дошкільного віку
13.05.2020
Мислення - один з основних пізнавальних психічних процесів, за допомогою якого людина аналізує набутий досвід, розв'язує поставлені завдання, будує зв'язки між предметами навколишнього світу і т.д.

У дошкільнят переважає спочатку наочно-дієве (у найменших), а потім наочно-образне мислення, це коли малюкові для усвідомлення потрібно бачити те, про що йде мова.

Розвиваючи своєчасно всі види мислення, ми допомагаємо малюкові справлятися з різними завданнями максимально швидко, так як дитина вчиться вибирати спосіб, виходячи з досвіду.

Сенсорно-пізнавальний розвиток дитини необхідно здійснювати за допомогою  цікавих ігор та захоплюючих занять. Наприклад, вивчати геометричні фігури за допомогою аплікації.

Створення аплікацій з геометричних фігур навчить дитину оцінювати розмір предметів, поєднувати кольори і, звичайно ж, фантазувати! Роздрукуйте картинки, виріжте з бічної частини аркуша фігурки-шаблони і за ними зробіть кольорові деталі для картинки. Все! Тепер залишилося приклеїти готові геометричні фігури на відповідні частини тваринок.

Навчити малюка рахувати, щоб було цікаво і весело, можна за допомогою лічилок. Гарні короткі віршики про природу, звірят легко запам'ятовуються малюкам дошкільного віку. Отже вчимось рахувати весело разом з лічилками для дошкільнят!

Підготували чудовий матеріал вихователі ЗДО №85 «Перші сходинки».

Вихователь логопедичної групи №1 Ковальчук Світлана Віталіївна.

Вихователь молодшої групи №3 Шундік Надія Андріївна.

Вихователь першої молодшої групи №12 Смоквіна Влада Володимирівна.

Для перегляду перейдіть за посиланням https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1LeQndYM_ieVifuU1TcWKIgor5NqpQ3r4 

 

 

 

 

назад »