Інформуємо І.І.Полякова
21.11.2019
Сторожу ЗДО № 85 «Перші сходинки»
І.І.Полякову

Директора ЗДО № 85 «Перші сходинки»
Л.Сіренко
пр-т Академіка Корольова, 8-А
м.Київ, 03134


Ігор Ігорович Поляков!

Розглянувши Ваше звернення (доповідну записку), вхідний № 16 від 24.10.2019 року, повідомляю наступне:
1. Все що викладено Вами (терміни) переписано з Google та Вікіпедії.
   Не потрібно дублювати інформаційні джерела!!!
2. Є заходи направлені на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій (НС):
- попередження надзвичайних НС;
- запобігання розповсюдженню НС на об’єкті, тобто запобігання економічних збитків або витрат (своєчасні заходи реагування під час виникнення НС).
3. НС об’єктового рівня (у даному випадку порив сантехнічного обладнання в туалетній кімнаті на ІІ поверсі в групі № 10), не звільняє Вас, як сторожа, якому ввірено майно закладу освіти з 18.00 до 06.00- в робочі дні та з 08.00 до 08.00 – у вихідні та святкові дні, від своєчасного алгоритму відповідних дій під час виникнення НС, а саме:
3.1. Повідомити адміністрацію: керівника закладу або заступника відповідного підрозділу (зателефонували завідуючій господарством О.В.Сокур).
3.2. Викликати аварійну службу для усунення аварійної ситуації (Ви проігнорували це, що і призвело до великої площі затоплення І поверху: туалетна кімната, приміщення для миття посуду, стіна в ігровій кімнаті групи № 6; кабінет вихователя-методиста (понівечено дидактичний матеріал); стеля загального коридору.
   Тому хочу наголосити, що під час денних та нічних чергувань потрібно бути більш пильним, частіше робити обхід закладу освіти  і своєчасно реагувати на НС та не нехтувати відповідним алгоритмом дій сторожа під час виникнення надзвичайних ситуацій.

   Висновок: НС об’єктового рівня не залежить від людини, але не своєчасне реагування на пори та запізне перекриття води і призвело до відповідних наслідків – великої площі затоплення І поверху (фото додається).
    


Директор                                                                                                     Людмила Сіренко

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

picture

назад »