У добру путь!!!!!!!
04.05.2019
Дорогі наші випускники! Ми, працівники дитячого садка, бажаємо вам тільки найкращого. Ми хочемо, щоб пустотливий вогник в ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і

наповнені цікавими подіями дні.

Ще зовсім недавно ви прийшли до нас в перший раз. А тепер етап у цьому житті пройдено, з чим ми і вітаємо наших малюків і, звичайно ж, батьків. Бажаємо вам завзятості в навчанні, а батькам-терпіння.

Випускний в ДНЗ один з найбільш знаменних днів в вашому житті. Скоро ваші іграшки зміняться на підручники. Звичайно, вам сумно прощатися з дитинством, а нам сумно прощатися з вами, адже ми вас дуже любимо.

Вихователі і нянечки, а також батьки навчили вас усього, що потрібно знати перед школою, тепер справа за вами. Ми з нетерпінням чекаємо ваших успіхів. Попереду у вас яскрава і насичена подіями життя. Ми

бажаємо вам тільки хороших і добрих однокласників, щоб ви завжди знали відповідь, коли запитує вчитель, а якщо викличуть до дошки-щоб ви не лякалися і відповідали тільки на оцінку «відмінно».

На випускному святі наші дітки були найкрасивіші! Дівчатка в ошатних сукнях, а хлопчики в красивих костюмах. Вони вже такі стали дорослі. Прийшла пора прощатися.

Ми бажаємо вам успіхів!

Ніколи не забувайте ваших вихователів і нянечок. З випускним святом вас!

picture

picture

picture

picture

picture

 

назад »