КОРИСНІ ПОРАДИ
Після денного сну на дітей чекає "доріжка здоровя" – обливання ніг контрастною водою, потім ходіння по фланелевій серветці, що розстелена на ребристому килимку і змочена 10 % розчином солі.
детальніше »

Основними завданнями практичного психолога в дитячому садку є: - психологічний супровід процесу адаптації до садочка новоприбулих дітей та дітей з особливими освітніми потребами; - діагностика індивідуальних особливостей та психічних пізнавальних процесів дітей дошкільного віку; - корекційно - розвивальна робота з дітьми які потребують особливої уваги; - психологічна діагностика готовності старших дошкільників до навчання в школі; - психологічна просвіта батьків та вихователів з актуальних питань розвитку дітей. 


детальніше »
Протягом всього життя кожна жінка виконує різні ролі – доньки, дружини, подруги, матері. На своєму життєвому шляху ми щось знаходимо, щось втрачаємо , і ці труднощі формують наші погляди, пріоритети, життєві цінності .
детальніше »
ЯК РОЗВИВАТИ МОВЛЕНННЯ ДИТИНИ
1. Спілкуйтесь з дитиною якомога більше, коментуйте свої дії, детально розповідай про предмети, які оточують дитину.
2. Збагачуйте словниковий запас малюка новими словами, пояснюючи їх.
детальніше »
Діти – це наша радість, щастя й надія, це наше майбутнє. Кожен із нас мріє виростити свою дитину здоровою, інтелектуально розвиненою, виховати цікавого співрозмовника з багатим словниковим запасом і чітким правильним мовленням.
детальніше »