Умови прийняття
Порядок набору та обліку дітей у ДНЗ № 85

УВАГА!

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

1. Набір дітей до ДНЗ здійснює його керівник, відповідно до списків сформованих електронною базою даних відповідно до Правил електронної 

реєстрації заявок на зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів м. Києва (dnz.Kiev.ua – самостійна реєстрація, або за адресою: проспект Перемоги, 97, каб. 113). 

2.Позачергово зараховуються діти пільгових категорій, дані вносяться в картку електронного обліку.

3.Прийом дітей ясельного віку (від 2р. до 3р.) у ДНЗ проводиться у травні поточного року. 

4. Прийом дітей до груп компенсуючого типу (вади мовлення) у ДНЗ проводиться відповідно до направлення та витягів з протоколів ПМПК, а також відповідно до списків, сформованих електронною базою даних.

5. У разі недоукомплектування груп (будь якого віку) керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). 

6.Список дітей по групах у ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

7. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у ДНЗ.

8.Впродовж усього періоду перебування у ДНЗ інформація про дитину зберігається в електронній базі даних. 

Пільгові категорії при зарахуванні у дошкільний навчальний заклад № 85:

1. Діти громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1, 2, 3 категорій).

Діти, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою ( згідно Закону України "Про статус і соціальний захист 

громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ).

2. Діти працівників міліції та працівників державної кримінально-виконавчої служби ( згідно Законів України "Про міліцію","Про державну кримінально-виконавчу службу України").

3. Діти військовослужбовців ( згідно Законів України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про прокуратуру", "Про Службу безпеки України"). 

4. Діти киян - учасників АТО ( згідно Рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року №271/271 "Про надання додаткових гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей". До заяви про зарахування дитини до ДНЗ одного з батьків або осіб, які їх замінюють, додається: - копія довідки, виданої за формою, визначеною Порядком надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413, а для осіб, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, - документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, направлення (прибуття) у відрядження до районів проведення антитерористичної операції, їх перебування в таких районах з метою виконання завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України шляхом безпосередньої участі в антитерористичній операцїї, забезпеченні її проведення (витяги з наказів, директив, розпоряджень, посвідчень про відрядження, оперативних завдань, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень, а також інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції у районах її проведення).

Перелік документів,які необхідно подати для зарахування дитини у ДНЗ № 85:

1. Заява батьків про зарахування дитини в ДНЗ.

2. Свідоцтво про народження дитини (копія).

3. Медична довідка форми 026/о (довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ) та дві картки профілактичних щеплень (облікова форма № 63).

Якщо профілактичні щеплення відсутні, то питання про відвідування ДНЗ дітьми, вирішується лікарсько-консультативною комісією.  

4. До груп компенсуючого типу (логопедичні) додатково додаються:

- витяг з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної 

- направлення місцевого органу управління освітою.

5. Договір ( в якому прописуються права та обов'язки батьків, адміністрації))