АДМІНІСТРАЦІЯ ТА ПЕДАГОГИ
Вихователь
Щукіна-Лядовська Леся Василівна.Стаж роботи- 4 роки, Освіта - навчається у Київському педагогічному університеті ім.П Драгоманова. Працює над вивченням теми «Пісочна терапія як засіб оздоровлення дітей дошкільного віку,на розвиток дрібної моторики рук». Життєве кредо:«Не завжди говори те,що знаєш, але знай завжди,що говориш».Педагогічне кредо: «Все із доброго чи злого – починається з малого.Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб з маленької зернини ,дощ із чистої краплини,а людське добро –з Дитини».

Діти –це дзеркальне відображення дій дорослого.З вихователем у садочку дитина проводить більше часу,ніж з батьками.На плечі педагога лягає велика відповідальність.Від педагога професія вимагає постійно знаходитися у хорошому настрої, мати гарний вигляд, в усьому бути обізнаним та бути взірцем для наслідування.Насправді бути таким легко! Які б не були важкі життєві ситуації, яким би поганим не був настрій – все «лікують» невимушені посмішки дітей,їхній радісний вираз обличчя при зустрічі,їхні подяки, жаління.Коли починаєш бачити що дитина, завдяки тобі та твоїм зусиллям,стає добрішою,слухнянішою,розумнішою – виникає шалене бажання працювати ,віддаватися роботі.

Усім відомо,що у людини прокидається ентузіазм,виникає задоволення від роботи,коли вона відчуває зворотній зв’язок.Хіба будуть мати вагу безсонні ночі,мала зарплатня,зірваний голос у порівнянні з тим,що твій вихованець гарно розповів вірш на святі,подякував за все тобі,подарував квіти,поступився місцем бабусі,зробив батькам приємне,заступився за дівчинку…Заради таких прекрасних моментів,які подовжують життя,підіймають настрій та роблять незначними проблеми – варто працювати вихователем.Саме це і спонукало опанувати професію.


Вихователь
Яшина Тетяна Михайлівна, має середньо-спеціальну освіту, стаж 35 років. Працює над темою «Довкілля та дитина», в основі народної педагогіки, легенди, вірші, досліди.
Вихователь

Приходько Ольга Миколаївна. Стаж педагогічної роботи 4 роки, освіта – вища. Вихователь другої категорії. Працює над темою «Вчимо дітей іноземної мови» (англійська).

Вихователь

Карпюк Ольга Тихонівна. Стаж роботи 3 роки, освіта базова вища, за спеціальністю бакалавр-педагогіки.


«« на початок« попередня  1 | 2 | 3 наступна »на останню »»