АДМІНІСТРАЦІЯ
Завідуюча
Людмила Анатоліївна Сіренко –спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж - 29 років, має 3 вищі освіти. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Організатор – методист з дошкільного виховання», «Початкове навчання» та «Корекційна освіта. Логопедія», нагороджена Грамотами, Подяками РУО та РДА за сумлінну працю, бездоганне ставлення до виконання своїх обов'язків.

Старша медична сестра
Олена Олександрівна Лазута – спеціаліст вищої категорії, має медичний стаж роботи – 40 роки. Саме вона турбується про оздоровлення, фізичний та психологічний стан вихованців та співробітників дитячої установи. Олена Олександрівна завжди відкрита до нового, вдало застосовує сучасні оздоровчі технології, тісно співпрацюючи з психологом та інструктором з фізичного виховання, розробляючи індивідуальну схему оздоровлення та фізичного навантаження кожного вихованця ДНЗ.
Завгосп
Берегова Ірина Михайлівна є працівником закладу дошкільної освіти № 85. За час роботи проявила себе як працелюбний і відповідальний співробітник.

У спілкуванні з колегами завжди доброзичлива, чемна, у скрутних ситуаціях завжди націлена на знаходження компромісних рішень, до вирішення задач підходить творчо. Дотримується норм поведінки, прийнятих в закладі дошкільної освіти. Володіє хорошими діловими навичками, а саме: сумлінним ставленням до роботи, аналітичним мисленням.

Комірник
Чижук Юлія Миколаївна є працівником закладу дошкільної освіти № 85. Не зупиняється перед труднощами, наполегливо й енергійно йде до наміченої мети. Має хорошу професійну підготовку, достатню для виконання обов’язків. Роботу виконує ефективно, старанно, звертає увагу на деталі. Участь у роботі колективу сприяє виконанню поставлених завдань. Має високе почуття відповідальності.