АДМІНІСТРАЦІЯ ТА ПЕДАГОГИ
Завідуюча
Людмила Анатоліївна Сіренко –спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж - 29 років, має 3 вищі освіти. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Організатор – методист з дошкільного виховання», «Початкове навчання» та «Корекційна освіта. Логопедія», нагороджена Грамотами, Подяками РУО та РДА за сумлінну працю, бездоганне ставлення до виконання своїх обов'язків.

Вихователь – методист
Вихователь-методист Бородавка Віта Григорівна – спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж 22 роки, має вищу педагогічну освіту, у 2010 році закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю викладач дошкільної педагогіки та психології. Орієнтується в сучасних психолого-педагогічних концепціях, вміло застосовує їх в своїй роботі з педагогами. Стиль взаємодії з дітьми, колегами та батьками демократичний. У структурі міжособистісних відносин відкрита до співпраці. Володіє прийомами мотивації. Вміє організувати сприйняття і осмислення навчального матеріалу.
Старша медична сестра
Олена Олександрівна Лазута – спеціаліст вищої категорії, має медичний стаж роботи – 40 роки. Саме вона турбується про оздоровлення, фізичний та психологічний стан вихованців та співробітників дитячої установи. Олена Олександрівна завжди відкрита до нового, вдало застосовує сучасні оздоровчі технології, тісно співпрацюючи з психологом та інструктором з фізичного виховання, розробляючи індивідуальну схему оздоровлення та фізичного навантаження кожного вихованця ДНЗ.
Завгосп
Берегова Ірина Михайлівна є працівником закладу дошкільної освіти № 85. За час роботи проявила себе як працелюбний і відповідальний співробітник.

У спілкуванні з колегами завжди доброзичлива, чемна, у скрутних ситуаціях завжди націлена на знаходження компромісних рішень, до вирішення задач підходить творчо. Дотримується норм поведінки, прийнятих в закладі дошкільної освіти. Володіє хорошими діловими навичками, а саме: сумлінним ставленням до роботи, аналітичним мисленням.

Вихователь
Шундік Надія Андріївна, педагогічний стаж 31 рік, освіта середньо-спеціальна, педагогічне звання вихователь – методист. Нагороджена грамотами ГУОН, РУО. Поглиблено працюю над реалізацією змісту ігрової діяльності, як динамічної системи взаємодії дитини з навколишнім середовищем, у процесі якої відбувається засвоєння культурно-історичного досвіду і формування дитячої особистості. Є автором статті «Формуємо у дітей життєву позицію в ігровій діяльності».

 


«« на початок« попередня 1 | 2 | 3 наступна »на останню »»