ВІДГУКИ ПРО НАС
Світлана
[10.06.2016]
Хочу сказати кілька слів про нашого першого вихователя, Літковську Олену Михайлівну. Справжній педагог - добра, привітна, оточує діток своєї групи турботою та увагою, але разом з тим справедлива та вимоглива! Відводиш зранку в садочок, та спокійний до вечора, що все буде добре, дитина буде доглянута, нагодована, переодягнута, і т.д. Олено Михайлівно, завдяки Вам у нас лишились найкращі враження про яслі та привикання до садочку! Щиро дякуємо!!!
Ната
[29.12.2010]
С воспитателями повезло. Нина Николаевна и Любовь Николаевна готовят детей к школе на высшем уровне. Отношение к детям прекрасное. Желаю всем таких воспитателей! Спасибо вам,дорогие,за воспитание моего ребенка. Выпуск 2010 год.
Оксана
[28.10.2010]
Це перший наш садочок. Враження чудові: затишок, уважність, співпраця з батьками. Персонал привітливий. При вступі до садочка з нами провели бесіду і розповіли про адаптацію дитини, режим роботи, права і обовязкі батьків як завідуюча, заступник, медсестра, а потім привітні вихователі ясельної групи № 7 приділяли увагу нашій дитині. Йдемо на роботу зі спокійною душею.


ДОБАВИТИ ВІДГУК
Ваше ім'я:
email:
Відгук:
Код безпеки:
Введіть код